By-CoMeRT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

By-CoMeRT

Gezin, Görün, Eğlenin...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Xbox360 Oyunlarını DVD ye Yazma

YazarMesaj
noarm

noarm

Xbox360 Oyunlarını DVD ye Yazma Empty
MesajKonu: Xbox360 Oyunlarını DVD ye Yazma   Xbox360 Oyunlarını DVD ye Yazma Icon_minitimePerş. Ocak 28, 2010 2:24 pm

Xbox360 Oyunlarını DVD ye Yazma Icon_cheers Öncelikle xbox360 oyunlarınızı yazdırmanız için mutlaka verbatim kullanmanızı tavsiye ediyorum maglumunuz çiftkatmanlı dvd fiyatları yüksek yakmanızı istemem Wink

ıNTERNETTEN ıNDıRDığıMıZ OYUNLAR ıÇıN : Xbox360 Oyunlarını DVD ye Yazma Icon_basketball

ınternetten indirdiğin partları açtığınIZda 2 adet dosya çıkacaktır bunlardan birisi dvd dosyası (imageburn programına tanıtacağımız dosya yani ) 35 kb digeri iso dosyasıdır bunları gördüysen digerlerini sildiysen başlayabiliriz ımageburn programını çalıştır sol üst köşede FıLE yi sonra BROWSE FOR A FıLE yi tıkla indirdiğin oyunun klasörüne git dvd dosyasını (35kb olan dosyayı) seç yazdırma hızını mutlaka 2,4 olarak ayarlıyoruz ve sonrada imgburnde sol alt köşesinde yanyana 2 DVD sembolü var (üzerine gelince WRıTE yazar ) onu tıkla yazmaya başlayacaktır %100 il yazılımı gerçekleştirdilkten sonra birkez dvd çıkacak sakın oynama dvd yi kendisi tekrar içine alacaktır sonra ikinci yazmada bitince işlem ok dir.

ınternetten inen oyunları bu şekilde sorunsuz yazdırıp oynayabilirsin

************************************************** ************************************************** ********************

Egerki eline sevdiğin Xbox360 oyunu geçerse onunda imagesini clone cd ile al hdd(harddiske) ye

HDD ye attığında oyun klasörünün içerisine

IMAGE.dvd
IMAGE.000
IMAGE.001
IMAGE.002
IMAGE.003
IMAGE.004
IMAGE.005
IMAGE.006
IMAGE.007 bu şekilde dosyalar oluşacaktır.

bu dosyalardan IMAGE.dvd dosyasını sağ tıklayıp notepad (not defteri) ile aç içerisinde aynen yukarıdaki sıra ile isimler yazılıdır. Ancak bu textlerin başına Layerbreak= 1913760 yazmayı unuttmayın bütün olay bu,yani Layerbreak= 1913760 kopyala not defterinde en üstte yapıştır

Notepad ile açtığınız dosya içerisindeki texti şöyle yapın:

Layerbreak= 1913760
IMAGE.dvd
IMAGE.000
IMAGE.001
IMAGE.002
IMAGE.003
IMAGE.004
IMAGE.005
IMAGE.006
IMAGE.007

sonra kaydet CloneCD ile image aldığınız oyunu ImgBurn ile kaydettiğin klasöre git DVD'ye 2,4X hızda yazdırın ..

ıyi eglenceler arkadaşlar takıldığınız anlamadığınız yer olusa yazarsanız yardımcı olmaya çalışırım.

Ve son olarak ImgBurn programı içinde BULUNAN BÜTÜN XBOX360 cıların arşivinde olması gereken Xbox360 TOLLS paketini indirin mutlaka arşivinize alın kolay gelsin hepinize.

Xbox360 Oyunlarını DVD ye Yazma 1-165

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Alternatif Link

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Rar Pass: karantina88
NOT: Dvd writer içinde arkadaşlar ben bugüne kadar LG ıde dvd rw kullandım tanıdığım eşim dostumda aynı şekilde ve hiçbir sorun yaşamadık sizede tavsiyem LG dir..

Xbox360 Oyunlarını DVD ye Yazma
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Xbox360 Oyunlarını Dvdsiz Oynatıyor...
» [XBOX360][ PAL ] Pro Evolution Soccer 2008
» PS2 Oyunlarını DVD veya CD'ye Yazmak (UltraISO ile Resimli Anlatım)