By-CoMeRT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

By-CoMeRT

Gezin, Görün, Eğlenin...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

warrock menülü hack nasıl yapılır??

YazarMesaj
SaNaL ViRüS
Admin
SaNaL ViRüS

warrock menülü hack nasıl yapılır?? Empty
MesajKonu: warrock menülü hack nasıl yapılır??   warrock menülü hack nasıl yapılır?? Icon_minitimePaz Ocak 24, 2010 12:33 pm

warrock hack yapmak
warrock hack nasıl yapılır resimli anlatım hack yapmak warrock oyunu adresler
kendi hackını kendin yap warrockda hack nasıl yapılır

İlk önce[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]proğramımızı indiriyoruz.

Sonra [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] yı indiriyoruz.

Şimdi hackımızı yapmaya başlayabiliriz.Visual c++ 2008 proğramını açıyoruz.Sonra yüklediğimiz sdk 2004 ü buna tanıtıyoruz.bu işlemi aşagıdaki resimdeki gibi yapmalısınız

warrock menülü hack nasıl yapılır?? Warrockmenuluhack

warrock menülü hack nasıl yapılır?? Warrockmenuluhack1

Bu işlemide yaptık şimdi ise size hazır bir menu kodu veriyorum kendi kullandığım kodtur bu.

Menülü hazır bir source kodu indirme linki=[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Şimdi gelelim bu hazır projeyi açmaya resimdeki gibi projeyi açıyoruz

warrock menülü hack nasıl yapılır?? Warrockmenuluhack2

warrock menülü hack nasıl yapılır?? Warrockmenuluhack3

warrock menülü hack nasıl yapılır?? Warrockmenuluhack4

Böylece projemizi açmış olduk.
Üst menüden project e tıklıyoruz ve en alttaki clearsource properties... yazan yere tıklıyoruz.Karşımıza çıkan ekranda configuration properties e tıklıyoruz ve alt sekmede general yazan yere tıklıyoruz. Configuration Type yazan yerde dynamic Library (.dll) yazıyormu diye kontrol ediyoruz.Yazmıyorsa seçiyoruz.Ayrıca buradaki Character Set yazanyerde Use Multi-Byte Character Set seçili olması lazım değilse ayarlıyoruz.

Peki sizin yapmanız gerekenler ney onuda söyleyim resimdeki addiese tıkladım buradaki adresleri değiştirmeniz gerekiyor değiştirdikten sonra build etme işlemi var.Build ettiyseniz resimde deki gibi 0 error aldıysanız başarı ile .dll yi oluşturmuşunuzdur.İlk önce menusuz hackın nasıl yapıldığına bakın o daha basittir.Menulu hackde yakalanma olasılıgı vardır.Hack detected alma olasığı yüksektir.Menu yakalandığında neden yakalandığını bulmanız lazım kodlarda değişiklik yapmalısınız.Eğer bilginiz yoksa zaten uğraşmayın.Ben burada biraz bilgisi olanlar için warrock hackı nasıl yaptığımı gösterdim.Herşeyi size hazır olarak verdim bu kodda baya bir özellik var.Benim yaptığım kırmızı menulu hackın aynısıdır.

Adreslerin nasıl değiştirmeniz gerektiği ve adresleri nasıl bulacağınız hakkında yazımı okumanızda fayda var.
http://trgencplay.com

warrock menülü hack nasıl yapılır??
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» warrock hack nasıl yapılır??
» warrock hack adres değişirme
» Warrock 26 OCAK HACK
» Warrock 22 ocak hack
» warrock hack genel...