By-CoMeRT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

By-CoMeRT

Gezin, Görün, Eğlenin...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

warrockda hack yapmak için adresleri bulmak

2 posters
YazarMesaj
SaNaL ViRüS
Admin
SaNaL ViRüS

warrockda hack yapmak için adresleri bulmak Empty
MesajKonu: warrockda hack yapmak için adresleri bulmak   warrockda hack yapmak için adresleri bulmak Icon_minitimePaz Ocak 24, 2010 12:41 pm

Burada sizlere hack yapmak için gerekli olan adresler nasıl bulunuyor onu anlatmaya çalışacağım.
Adresleri bulmanın çeşitli yöntemleri var.

1.si olly debug adlı proğram bu proğramla adresleri bulamak mümkün warrock.exe yi bir unpacker proğramı ile un pach yapıyoruz.Sonra bu unpach yaptığımız .exe yi olly ile açıyoruz.Search ile bazı kelimeler var onları aratıp istediğimiz adresleri buluyoruz.Bunun üzerinde fazla durmucam direk 2.yönteme geçecem

2.si bir adresslogger proğramı kullanarak adresleri bulmak.Ben çok aradım bu proğramı ama hiç biryerde bulamadım.Yabancılardan istedim vermediler.Bende baya araştırdım bir proğram buldum ama bazı adresleri veriyordu.Tam olarak işimi görmedi.Sonunda kendime bir tane yapmaya karar verdim ve yaptım.Sizlere bu proğramları paylaşacam.

ilk proğram bu=[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] bu proğramı yabancı bir siteden buldum.Eski olmasına rağmen hala bazı adresleri buluyor.Bunu çalıştırmak için şöyle yapacaksınız.İlk önce warrock oyununu normal şekilde açıyorsunuz.Oyunda kullanıcı adınızı ve şifrenizin geldiği yere gelince bu proğramı çalıştırıyorsunuz.Dos altında çalışan bir proğram zaten.Çalıştırdıktan sonra scan diyorsunuz.İlk başta adresleri bulmayacaktır.Hackshild bunu yakalayınca yani hack detected hatası aldıktan sonra tekrar scan butonuna basarsanız size adresleri verecektir.

2.proğramda bu [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] bu proğramı ben yaptım daha yeni başladıydım.Fazla uğraşmadım buda gerekli adresleri buluyor.Bunu çalıştırmak için bilgisayarınızda [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]yüklü olmalı.Çaloşmasıda şöyle hackı nasıl çalıştırıyorsanız bunuda o şekilde çalıştıracaksınız.Yani ilk injectoru çalıştırıp sonra normal şekilde warrocku açacaksınız.Size bir metin belgesi oluşturacak bu proğram.O metin belgesinin içinde adresleri görürsünüz zaten.

3. olarak adres bulma yöntemi.Bazı yabancı siteler bu adresslogger ile buldukları adresleri paylaşıyor.Bu sitelerden direk olarak alıp kendi hackınıze uyarlaya bilirsiniz.

adresleri buldunuz ve sonra direk kopyala yapıştır yaparsanız hackınızın çalışmıyacağı kesindir.Buradaki adreslerin son rakamlarını kendi hackınızdeki adreslerin son rakamları ile değiştireceksiniz.0x00 ile başlayan yerleri değiştireceksiniz
http://trgencplay.com
gokhan6116

MesajKonu: Geri: warrockda hack yapmak için adresleri bulmak   warrockda hack yapmak için adresleri bulmak Icon_minitimeCuma Haz. 04, 2010 11:20 pm

arkadaşım ikinci de linki yenilermisin yada osrum şuy 1.cisinde programı indirdim ama warrock porgramı kullanınca hata veriyor çözümü nedir acaba
SaNaL ViRüS
Admin
SaNaL ViRüS

MesajKonu: Geri: warrockda hack yapmak için adresleri bulmak   warrockda hack yapmak için adresleri bulmak Icon_minitimeC.tesi Haz. 05, 2010 8:41 pm

walla öyle bi sorunum olmadı ilkdefa senden duydum...
http://trgencplay.com

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Resimli: Isoları Wave4 'ten Wave 3'e Çevirmek İçin Gerekli Ayarlar