By-CoMeRT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

By-CoMeRT

Gezin, Görün, Eğlenin...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

İtem KiraLama'daki Süreyi İPTAL eTmeK !

YazarMesaj
SaNaL ViRüS
Admin
SaNaL ViRüS

İtem KiraLama'daki Süreyi İPTAL eTmeK ! Empty
MesajKonu: İtem KiraLama'daki Süreyi İPTAL eTmeK !   İtem KiraLama'daki Süreyi İPTAL eTmeK ! Icon_minitimePaz Ocak 24, 2010 4:21 pm

Önce Gipid 300,500 K lık neyse itemimizi Kiralıyoruz sonra oynayabilirsiniz yada çıkabilirsiniz istediğinizi yapın (ben yatmadan önce aldım itemleri sabah kalktığımda süre doldu.)
Resimli Anlatım:

Oyunumuza Giriyoruz İtemler 20 Sanie Sonra Kayboluyor. O yüzden Seri Oluyoruz. (İtemler Üstünüzde yada İnvertony'de olması fark yaratmaz.)

Hemen Birine Trade Atıyoruz Şimdilik Tradeden bişey vermemize gerek yok yaklaşık 5 dakika kadar bekleyin.(Sanie Anlamak İçin Üstünüzde Bir Kira İtem Bırakabilirsiniz (Örneğin:MD) O kaybolursa Oldu Demektir.) (MD Kayboldugu An Kırmızı Bir Yazı Sağ Altta Beliricektir)Trade'deden herhangi Bir İtemi Diğer Kişiye verin pot mana vb. Tradeleri Oklayın ve Relog Atın..

AAA oda Ne İtemimizin Üstündeki Tarih Kaybolmuş (İtem Satılamaz Takas Edilemez + Basılamaz ama Sonsuza Kadar Sizin Olur ta Kİ Ban Yiyene Kadar..)

Oyundan 5Dk Kala fln Çıkmanıza Gerek Yok İtemleri Alıp Ertesi Gün Hatta 1 Ay sonra Bile yapabilirsiniz. (Benin Önerim İtemleriniz Silinmesine 10 DK Kala Girin Servere Çift Ko Açın Süresinin Silinmesini İstediğiniz İtemi Çantanıza(İnvertony) Koyun ve Bekleyin İtemlerin Silinme Süresi Geçtikten 3-4 Dk Sonra Yan Chara Bir İtem verin o Aynı Tradeden (Trade Bozmayın Yani) Sonra İtemleri Giyip Çıkarın Bakalım Olcakmı Oluyorsa Bug Olmuştur Relog ATIN..)

%9999 OLUYOR
Son İspahatı.
http://trgencplay.com

İtem KiraLama'daki Süreyi İPTAL eTmeK !
1 sayfadaki 1 sayfası